Grill !!! 03.07.2016
- 29 cze 2016
- 1 minut(y) czytania
Serdecznie zapraszamy na drugiego grilla w tym sezonie! Spotkanie organizowane jest tradycyjnie w ogrodzie pastorstwa w Yorku w najblizsza niedziele tj. 03.07.2016 o godzinie 13.00. Zapraszam całe grono przyjaciół, Ciebie także nie może zabraknąć! Do zobaczenia już wkrótce!!!



Komentarze